Aktualnie poszukujemy pracowników i partnerów biznesowych.

Hotele i apartamenty

Travel Group zaprasza do współpracy hotele i apartamenty. Oferujemy reklamę na jednej z naszych stron internetowych poświęconych turystyce w Trójmieście, wewnątrz samochodów lub na wizytówkach. Waszym gościom zaoferujemy profesjonalne transfery, fakultatywne wycieczki i wiele innych.

Pracownik biura

EKIPA TRAVEL GROUP OGŁASZA REKRUTACJĘ NA STANOWISKO PRACOWNIKA BIUROWEGO            11.2016

Wymagania:
  • biegła znajomość j. angielskiego; znajomość innych języków, przede wszystkim norweski/szwedzki, jako duży atut;
  • doświadczenie w branży turystycznej i obsłudze klienta;
  • dyspozycyjność - możliwość dopasowania dni;
  • znajomość pakietu MS (Word, Excel, PowerPoint), portale społecznościowe, wszelkie inne programy, prowadzenie stron internetowych itp. jako atut;
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę, chęć samorealizacji, umiejętność pracy pod presją;
  • kreatywność, chęć wniesienia czegoś nowego do firmy;
  • mile widziane uprawnienia przewodnika/ pilota wycieczek
Obowiązki:
  • organizacja transferów, koordynacja, prowadzenie i kontrola dokumentacji;
  • organizacja wycieczek, przygotowanie programu dla turystów indywidualnych lub małych grup;
  • prowadzenie stron internetowych, fanpagów, blogów, itp.
  • pozyskiwanie nowych klientów i partnerów do współpracy, kierowanie zapytań oraz ofert biznesowych;
  • obsługa sprzętu biurowego, obsługa mailowa i telefoniczna.
Oferujemy:
  • pracę dorywczą z możliwością przedłużenia, w dobrej atmosferze w otoczeniu międzynarodowym - możliwość szlifowania języka;
  • stawka godzinowa, możliwość uzyskania comiesięcznej premii przy wybitnych osiągnięciach;
  • możliwość dorabiania przy prowadzeniu wycieczek lokalnych jako pilot-przewodnik;
  • elastyczne dni - jako zespół staramy się wzajemnie do siebie dopasowywać;
  • wspólne wyjazdy/ wypady na targi turystyczne i inne eventy;
  • małe, przytulne biuro z laptopem i telefonem, kawa/herbata oraz fajne towarzystwo :)

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i odpowiadają Ci nasze warunki,
zapraszamy do wysyłania CV (w formacie PDF) z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres mailowy:

info@travelgdansk.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami w celu umówienia spotkania.

Kierowcy

EKIPA TRAVEL GROUP OGŁASZA REKRUTACJĘ NA STANOWISKO kierowcy           11.2016

Wymagania:
  • prawo jazdy kat. B, jazda samochodem sprawia Ci przyjemność;
  • Może jesteś właścicielem czarnego mercedesa (nie starsze niż 5 lat). Jeśli nie - jesteśmy w stanie zaoferować  jeden z naszych samochodów.
  • punktualność;
  • znajomość j. angielskiego; znajomość innych języków, przede wszystkim norweski/szwedzki, jako duży atut;
Obowiązki:
  • obsługa ruchu turystycznego o podwyższonym standardzie;
  • przewóz osób z lotniska w Gdańsku, promu w Gdyni do centrum;
  • Transfery z hoteli na lotnisko oraz lokalne wycieczki;
  • dbałość o wizerunek firmy;
  • zaangażowanie w zadowolenie klientów.
Oferujemy:
  • pracę w dobrej atmosferze w otoczeniu międzynarodowym - możliwość szlifowania języka;
  • nienaganny system wynagrodzenia;

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt telefoniczny +48 510-31-30-31 lub mailowy info@travelgdansk.pl